Hydraulik KrakówHydraulik Kraków

Hydraulik Kraków Bronowice

 
 

Hydraulik Kraków Bronowice – kompleksowe usługi hydrauliczne w północno-zachodniej części miasta. Ekspresowo usuwamy awarie, przeprowadzamy drobne naprawy, zajmujemy się montażem i modernizacją instalacji, czyścimy kanalizację. Nasze Pogotowie Hydrauliczne działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Każde zgłoszenie traktujemy poważnie i staramy się pomóc najszybciej, jak to możliwe.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia. Dzięki temu umiemy szybko zdiagnozować problem i znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie. Pracujemy z profesjonalnym sprzętem i wykorzystujemy najlepsze części. Wykonane przez nas naprawy i instalacje są trwałe. Dbamy o najwyższą jakość i udzielamy gwarancji.

 
 

Niezawodna pomoc hydrauliczna w Bronowicach

Bronowice to dzielnica położona w północno-zachodniej stronie Krakowa. W jej skład wchodzą takie osiedla, jak Bronowice Małe, Osiedle Bronowice Nowe, Osiedle Widok Zarzecze, Mydlniki i Bronowice Małe Wschód. Na terenie dzielnicy znajdują się budynki mieszkalne różnej wysokości, powstałe zarówno kilkadziesiąt, jak i kilka lat temu. Ta część miasta jest coraz częściej wybierana przez młode osoby, w tym rodziny z małymi dziećmi. Jest to dość spokojna dzielnica Krakowa, położona na obrzeżach i dobrze skomunikowana.

Nasze usługi oferujemy zarówno mieszkańcom starszych, jak i nowych budynków w Bronowicach. Szybko reagujemy na wszelkie awarie, udrożnimy rury i naprawimy cieknący kran. Służymy pomocą podczas remontów, przeprowadzimy montaż lub modernizację instalacji. Z naszych usług hydraulicznych skorzystać mogą również osoby urządzające nowe mieszkanie. Montujemy urządzenia sanitarne, podgrzewacze i uzdatniacze wody, a także kolektory słoneczne do wspomagania ciepłej wody użytkowej.

 

Kiedy potrzebujesz hydraulika?

Cieknący kran, zatkana toaleta, czy pęknięta rura. To tylko niektóre z sytuacji, w których przyda się pomoc hydraulika. Jesteśmy potrzebni również w przypadku wyżej opisanych remontów i urządzania mieszkania. Zajmujemy się także montażem oraz modernizacją instalacji wodno-kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania i gazowych.

Zakres naszych usług hydraulicznych obejmuje nie tylko domy i mieszkania, ale również budynki użyteczności publicznej. Wieloletnie doświadczenie oraz mnogość wykonanych napraw i instalacji sprawia, że żadna awaria nie jest nam straszna. Zarówno duże zlecenia, jak i drobne usterki traktujemy poważnie i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie w danej sytuacji. Służymy fachowym doradztwem. W razie pytań, zachęcamy do skorzystania z formularza znajdującego się na dole strony lub do kontaktu telefonicznego.

 
 

 

Przydarzyła Ci się awaria? Masz problem z instalacją? Nie czekaj, zadzwoń do nas! Przyjedziemy, szybko zdiagnozujemy problem i zabierzemy się do pracy. Hydraulik Kraków nie zostawi Cię bez pomocy!

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas!

Pomagamy 24/7

Nasze pogotowie hydrauliczne działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie zostawimy Ciebie bez pomocy!

Hydraulik Kraków
os. Złotego Wieku 55/70
31-618 Kraków