Hydraulik KrakówHydraulik Kraków

Hydraulik Kraków i Alternatywa – zarządzanie nieruchomościami

Serwis Hydraulik Kraków rozpoczął współpracę z Alternatywa zarządzanie nieruchomościami. Dla alternatywy wykonujemy w ramach współpracy kompleksowe usługi hydrauliczne dla wspólnot mieszkaniowych. Zajmujemy się ich stałym nadzorem dbając o to aby awarie hydrauliczne były usuwane błyskawicznie.

Hydraulik Kraków i Maksimum Nieruchomości

Od lutego 2012 roku serwis Hydraulik Kraków rozpoczął współpracę z Maksimum Nieruchomości s.c. Firma maksimum zajmuje się obsługą tehcniczną, administracyjną i finansowo-księgową nieruchomości. W ramach współpracy wykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne dla wspólnot administrowanych przez Maksimum Nieruchomości. Zajmujemy się bieżącą modernizacją istniejących instalacji oraz nadzorem nad wspólnotą mieszkaniową i dbamy o to aby awarie hydrauliczne były usuwane w ekspresowym tempie.

Hydraulik Kraków i BK Nieruchomości

Serwis Hydraulik Kraków współpracuje z firmą BK Nieruchomości Zarządzanie i Administracja. W ramach współpracy wykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne dla wspólnot administrowanych przez BK Nieruchomości. Zajmujemy się stałym nadzorem nad wspólnotą mieszkaniową i dbamy o to aby awarie hydrauliczne były usuwane błyskawicznie.

Hydraulik Kraków i TWW Zarządzanie Nieruchomościami

Serwis Hydraulik Kraków rozpoczął współprace z TWW Zarządzanie Nieruchomościami. Firma TWW oferuje usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami od roku 2002. Obecnie pod ich nadzorem znajdują się nieruchomości o łącznej powierzchni dziewięćdziesięciu trzech tysięcy metrów kwadratowych. W tym 723 lokale mieszkalne i 64 użytkowe. W ramach współpracy zajmujemy się naprawami awarii hydraulicznych oraz modernizacją bieżącą istniejących instalacji.

Hydraulik Kraków rozpoczyna współpracę z Admus s.c.

Z przyjemością informujemy że serwis Hydraulik Kraków rozpoczął od maja 2011 roku współpracę z kolejną firmą zajmującą się zarządzaniem nieruchomościami. Tym razem do grona naszych partnerów dołączyła istniejąca od 1999 roku firma Admus. W ramach współpracy wykonujemy kompleksowe usługi hydrauliczne dla wspólnot administrowanych przez firmę Admus. Zajmujemy się bieżącą modernizacją istniejących instalacji oraz nadzorem nad wspólnotą mieszkaniową i dbamy o to aby awarie hydrauliczne były usuwane w ekspresowym tempie.

Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń do nas!

Pomagamy 24/7

Nasze pogotowie hydrauliczne działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

Nie zostawimy Ciebie bez pomocy!

Hydraulik Kraków
os. Złotego Wieku 55/70
31-618 Kraków